Web sitesi fiyatları ve paket karşılaştırması için bu sayfayı inceleyin. eSa demo İvedik O.S.B.’de uygun fiyata web siteleri yapar.

İnternet sitesi yaptırmak isteyen firmalar, şirketler ve hatta fabrikalar ne kadar ödeme yapacakları hakkında en ufak fikirleri bulunmamaktadır. Merak edenler için düşük fiyatlı web tasarım paketleri için fiyat listesi hazırladık. Aşağıda görünün resimde ortalama fiyatlar ve özellikler sıralanmıştır. Size uygun paketi seçerek web sayfası sahibi olabilirsiniz.

Başlangıç, firma, firma plus, prof., prof. plus ve e-ticaret paketi olarak 6 farklı seçenek sunuyoruz. Paket özelliklerine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sizlere paketlerden detaylı bahsetmeden önce bahsetmek istediğim diğer bir konu ise web sitenizi neden bize yaptırmanız gerekiyor?

eSa demoyu seçmeniz için ilk sebebiniz bu işi cidden sevdiğimiz ve keyif aldığımız için yapıyor olmamız. Aslında eSa sizler için web sitesi yapmıyor, yaptığı işi en iyi şekilde oluşturup emeğinin karşılığını size fayda sağlayarak alıyor.
web sitesi fiyatları karşılaştırma tablosu

Web Tasarım Paketleri

Seçmiş olacağınız web sitesi paketi hakkında bilginiz yoksa tek tek sizlere için açıklama gereği duyduk. Malum Türkiye’de İnternet bilgisi henüz tam olarak oturmadı. Ancak en gerekli platformlar haline gelmiş durumda. Web sitesi fiyatları oluşturucular ve satın almak isteyenler arasında büyük bir bilgi kaybı bulunmaktadır. Bizde aramızda ki bu uçurumu biraz olsun kapatmak istiyoruz.

Başlangıç Web Sitesi Paketi

Özellikle ilk defa web sitesi satın alacak kişiler için oluşturduğumuz Ankara’da en ucuz ve ideal web tasarım paketidir. Fazla bütçesi olmayan oluşumlar için hazırlanan pakettir. Ne olur ne olmaz e-mail adresi lazım olur diye 1 adet bulunmaktadır. Duyarlı tasarım sayesinde mevcut tüm telefon ve tabletlerde düzgün görünüm elde edin.

Firma Web Sitesi Paketi

Başlangıç paketi yeterli gelmeyenler ve firma gibi düşünenler için hazırlanmış pakettir. Barındırma alanı yetersiz gelenler için hazırlanmış boyutu ise 1.000 megabayttan oluşmaktadır. 5 adet e-mail sayısı firmalar için yeterli olacaktır. Duyarlı web tasarımı sayesinde cep telefonu veya tabletlerde gerçek bir görünüm sağlayın.

Firma Plus Web Sitesi Paketi

Normal firma paketine ekstra olarak isteğe göre canlı destek eklenebilir ve e-mail adresi 10 adetle sınırlandırılmıştır. Barındırma alanı 5.000 megabayt olarak oldukça fazla resim ve video paylaşımı yapılabilir. Daha açık anlatılması gerekirse daha güncel web sitesi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz zaman firmanız hakkında paylaşım yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Duyarlı tasarımla responsive özelliğine sahip olun. Bu sayede müşterileriniz için büyük kolaylık sağlayabilirsiniz.

Prof. Web Sitesi Paketi

Gerek barındırma alanı gerekse e-mail adresi olarak diğer paketlere kıyasla çok fazladır. Ekstra olarak bu paketle beraber ücretsiz logo tasarımı yaptırabilirsiniz. Sitenize müşterilerinizle canlı olarak sohbet edebileceğiniz eklenti kurdurabilir veya 25 adet mail adresiyle tüm çalışanlarınız için iletişim postası açtırabilirsiniz. İç SEO uyumlu kodlama sayesinde arama motorlarında üst sıralar için gerekli potansiyele start verin. Profesyonel web sayfaları için duyarlı tasarımla kullanış kolaylığı sağlayın. Bu sayede web sitenize giren kullanıcılar daha çok zaman geçirebilecekler.

Prof. Plus Web Sitesi Paketi

Web sitesi fiyatları içerisinde seçebileceğiniz en pahalı pakettir. Barındırma alanı sınırı kaldırılmıştır. Sürekli güncel olarak tutabileceğiniz sitelerde şirketiniz için ömür boyu haber paylaşabilir ve resim yükleyebilirsiniz. 50 adet e-mail adresi profesyonel web sitesine yakışır olmaktadır. Prof. Plus web sitesi paketinde de logo tasarımı hediyedir. Yine SEO uyumlu iç yapısıyla önem taşıyan paketimizde arama motorlarında yükselmeye hazırlıklı olun. Responsive tasarım yani Türkçe adıyla duyarlı tasarımla kullanıcılara eşsiz web sitesi deneyimi yaşatın.

E-ticaret Sitesi Paketi

Online alışveriş sitesi kurdurarak imal ettiği veya ithal ettiği ürünleri satışını yapmak isteyenler için oluşturduğumuz ticaret paketi. Sınırsız barındırma alanı, ücretsiz logo hediyesi ve SEO uyumuyla rakip sitelerin önüne geçebilirsiniz. Mevcut müşteri sayınız yetersiz geliyorsa hazır alışveriş sitesiyle satışlarınızı arttırabilirsiniz. Şu anda en revaçta olan e-ticaret sitelerinde kampanyalar düzenleyip maksimum verim elde edebilirsiniz. E-ticarette web sitesinin olmazsa olması duyarlı tasarımla ürünlerinizi satın almalarını kolaylaştırın. Bu sayede cep telefonundan veya tabletlerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirler. E-ticaret sitesi hizmetimiz hakkında bilgi almak için burayı tıklayın.

Web Sitesi Sözlüğü

Bilmediğiniz terimleri sıkça sorulan sorular gibi sizinle paylaşmak istedik. Sizleri web siteleri terimleriyle ilgili biraz daha bilgili yapmak bizim en büyük umudumuz (açıklamasını yaptığımız terimleri bilenler tabi ki olacaktır.). Görüşme gerçekleştirdiğimiz firmalar ve fabrikalarda insan kaynaklarında iletişime geçtiğimiz kişilerde anlatma zorluğu yaşadığımız için bilgi paylaşımı yapma gereği duyduk.

WordPress:

PHP altyapısını kullanan Dünya’nın en nitelikli CMS yapısıdır. Admin paneli sayesinde kolaylıkla veri girişi yapılabilir. Ücretsiz eklentileri ve detaylı yönetim paneli bulunmaktadır. Aynı zamanda en çok tercih edilen Blog yazılımıdır. SEO uyumu ve geliştirilebilir temasıyla en büyük destekçimizdir. Wordpres hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Barındırma Alanı:

İngilizce adı hosting olmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan hard disk ile aynı işe yaramaktadır. Kısaca web sitesine gireceğiniz yazı, resim ve videolar bu alanda saklanır.

Duyarlı Tasarım:

Web sitelerinin responsive özelliği taşımasına verilen isimdir. Duyarlı tasarımlar sayesinde web siteniz: cep telefonu, tablet, bilgisayar veya televizyondan giriş yapıldığında kullanım kolaylığı sağlar. Bu sayede müşterileriniz için büyük kolaylık sağlamış olursunuz. Bilgisayar ekranında göründüğü gibi görünen sayfada yazılar ve resimler küçücük olacaktır. Buda siteye giriş yapan kişinin sitenizden hemen çıkmasına yol açacaktır. Bu yüzden tüm paketlerimizde bulunmaktadır.

SEO Uyumu:

Geniş kapsamlı bilgi vermemiz gerekirse Google, Yandex veya Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlamaktadır. Kullanıcı çekmek için en etkili yöntemdir. SEO hizmeti sunduğumuz paketlerde iç SEO’ya çok önem vermekteyiz. Yaklaşık 120 adet gerekli olan tüm kriterleri yerine getirere alt yapınızı titizlikle oluştururuz. SEO hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın. SEO hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

E-mail Adresi:

Eskiden mektup adını verdiğimiz, Türkiye’bir ucundan diğer ucunu çok uzun zamanda oluşmasını sağlayan sistemin çok hızlı şekilde yapılmasına diyebiliriz. E-posta hesapları sayesinde Dünya’nın neresinde olursanız olun sadece 5 saniyede yazı veya resim gönderebilirsiniz. Kurumsallığın çok önemli olduğu bu dönemde kartvizitinizde yer alacak, ciddiyetinizi müşterinize belli edecek en önemli unsurdur.

Canlı Destek:

Web sitenize giriş yapan kullanıcıların istedikleri zaman sizlere anlık mesaj göndererek siteniz üzerinden sohbet etme olanağı sağlar. Daha çok e-ticaret siteleri için kullanılmaktadır. Satış hizmeti sunuyorsanız müşterileriniz ürün hakkında detaylı bilgi almayı isteyebilir veya kargosunun nerede olduğunu merak edebilir. Müşteri memnuniyeti için gereklidir.

Logo Tasarım:

Genelde web sitelerinin sol üst kısmında bulunan firmayı en düzgün şekilde anlatmaya çalışan resimdir. Kurumsal kimliğin en önemli ve başlangıç parçasıdır. Logonuz dikkat çekici ve akılda kalıcı değilse firmanızı iyi bir şekilde yansıtmayabilir. Ücretsiz logo tasarımı sayesinde sizi büyük bir yükten kurtarmayı planlıyoruz.

Not: Satın alacağınız tüm paketlerde alan adı ve barındırma alanı ücreti ilk sene için ücretsizdir. Diğer senelerde ihtiyacınıza göre fiyat çıkartılarak en uygun teklif sunulur.