İyi bir web tasarımı, şirket ve firmalar için ürün ve hizmetlerinin pazarlanmasında en önemli rolü oynar. Firma olarak, her sektör için başarılı ve etkili sonuçlar aldıran web tasarımları yapmaktayız. Web tasarımlarımızda önemli bir bölümü de video çekimi oluşturmaktadır. Firma olarak, yapmış olduğumuz tasarımların etkisini daha da arttıracak olan video çekimlerimizi, profesyonel ekibimiz ile kendimiz gerçekleştirmekteyiz.

Video Çekiminin Web Tasarımdaki Yeri

Web tasarımları, uygun ve kaliteli içeriklerin yanında, kaliteli görsellere de ihtiyaç duymaktadır. Firma olarak gerçekleştirdiğimiz profesyonel video çekimleri sayesinde, sayfalar dolusu içeriğin etkisinden daha çok etki sağlamaktayız. Birçok kişi web sitelerindeki içerikler yerine görsellere daha çok ilgi duymaktadır.

Bu konunun bilincinde olan firmamız, tasarımlarımıza eklediğimiz videolar ile anlatılmak istenen konuları daha etkili ve ilgi çekici hale getirmekteyiz. Videolarda kullandığımız temalar ve ilginç içerikler, birçok kullanıcı tarafından kendi sosyal mecralarında kolaylıkla paylaşılmaktadır. Bu da müşterilerimizin markalarının tanınırlığının daha hızlı yayılmasını sağlamaktadır.

video-cekimiÜrün ve Hizmetlerin Tanıtımında Video Çekiminin Önemi

Ürün ve hizmet tanıtımında, maddeli açıklamalar ve fotoğraflar artık yetersiz kalmaktadır. Kullanıcılar, satılan ürün ve verilen hizmeti bizzat kullanımda gördüklerinde, almak için daha istekli olurlar. Firma olarak, bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz tanıtım videoları ile ürün ve hizmetlere gerçeklik, etkileyicilik ve çekicilik kazandırıyoruz. bu sayede de ürün ve hizmetlere, potansiyel alıcılar gözünde daha iyi bir prestij kazandırmaktayız.

Ürün Tanıtım Video Çeşitlerimiz

Firma olarak, ürün tanıtım videolarında lider konumda bulunmaktayız.

Ürün tanıtımı maksadı ile yaptığımız çekim çeşitlerimiz şunlardır;

  • Gerçek mekanlarda yaptığımız çekimler
  • Motion graphics ve animasyonlarla desteklediğimiz çekimler
  • Gerçek çekimlerle animasyonları birleştirerek oluşturduğumuz videolar
  • Ürün fotoğraflarını kullanarak oluşturduğumuz video çekimleri
  • Tele-marketin tarzında ürün videoları
  • Röportajları da içeren video çekimleri

Tüm video çekimlerimizi, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, seslendirme, müzik ve özel yazı efektleri ile destekliyoruz. Gerektiğinde (özellikle işitme engellilere hitaben), videoların altına değişik teknikler kullanarak yazı ile de açıklamalar yapıyoruz.

Video Çekimi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Firmamızın profesyonel ekipman ve deneyimli personeli sayesinde, video çekimlerimizle tasarımlarımızı daha da ileriye taşımaktayız.

Bu kapsamda vermiş olduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Dış mekan video çekimleri
  • İç mekan video çekimleri
  • Ürün video çekimleri
  • Drone kullanarak video çekimleri

Firma olarak, hazırladığımız web tasarımlar için, müşterilerimizin tüm taleplerini yerine getirebilecek ekipman ve personele sahip bulunmaktayız. esademo.com olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.