SEO danışmanlığı ihtiyacını olan firmalar için arama motoru optimizasyonu hizmeti sunuyoruz. Ankara’nın en iyi iç SEO danışmanı eSa‘da.

Kişisel web siteleri ya da kurumsal web siteleri için arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak yapılan işlemler SEO çalışmalarıdır. Firmalara SEO danışmanlığı hizmetleri veriyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz ile web sitesinin ziyaretçi trafiğini artırarak, firmanın hedef kitleye ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Firmaların, kurumsallaşması ve sektörlerinde rekabet güçlerini artırıyoruz. Web sitelerinin önemini ortaya koyuyor ve tasarımlardaki eksiklikleri gideriyoruz.

SEO çalışmalarımız ile web sitelerinin arama motoru listelerinin üst sıralarında yer almasını sağlıyoruz. Bunu yapabilmek için sitelerin, ara yüz kodlama hatalarını gideriyor, içerik düzenlemelerini gerçekleştiriyor ve içerikler için anahtar kelime seçimlerini yapıyoruz. Ziyaretçilerin, sitede uzun süre kalmasını sağlayacak içerikler hazırlayarak, ürün görsellerinin ve içerik bilgilerinin dikkat çekici olmasına özen gösteriyoruz. Bunu başardığımızda, web sitesinin ziyaretçi sayısı hem artacak, hem de ziyaretçiler sitede uzun süre kalarak, popüler olmasını sağlayacaktır.

SEO danışmanlığı hizmeti AnkaraSEO Türleri

SEO danışmanlığı hizmetlerimizde, kurumsal web sitelerinin geliştirilebilmesi için iki türlü SEO çalışması yapıyoruz. Web sitelerini inceledikten sonra yapacağımız çalışmalar hakkında web sitesi sahibini bilgilendiriyor ve sonuçları görmesini sağlıyoruz. Çalışma türleri şunlardır.

  • Site içi SEO
  • Site Dışı SEO

Site içi SEO çalışmalarımızda, sayfa başlıkları, anahtar kelime, içerik düzenleme, sayfa düzeni gibi işlemleri yapıyoruz. Web sitelerinin kodlarında meydana gelen hatalar, siteye erişimi yavaşlatacaktır. Erişim yapılan ve sitelerin açılma süresi uzun sürdüğünde, ziyaretçi erişimden vazgeçecektir. Bu sitenin önemini yitirmesine neden olur.

Rakip Sitelerin Analizi

Web tasarımı ve SEO çalışmalarımız ile en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz. SEO danışmanlığı hizmetlerimizde, başarının önemli adımlarından birisi rakip site analizi yapmaktır. Firmanın hizmet verdiği sektördeki tüm firmaların sitelerini ve etkinliklerini inceleyerek, eksiklikleri tespit ediyoruz. Yaptığımız analize göre web siteleri çalışmalarını derinleştiriyor ve arama motorunun siteyi daha hızlı indexlemesini sağlıyoruz. Rakiplerin zayıf ve güçlü noktalarının tespit edilmesi yapılacak olan işi kolaylaştıracaktır.

eSa Web Site Demoları size Ankara İvedik O.S.B. mahallesinde SEO hizmeti vermekten onur duyar.

İçerik Analizi

Firmalar, ürün ve hizmet pazarlama ağını geliştirebilmek için hedef kitlelerine erişim yöntemlerini ararlar. Vermiş olduğumuz web tasarım ve düzenleme hizmetleri ile web sitelerinin eksikliklerini gideriyor, arama motorlarında daha hızlı açılmalarını sağlıyoruz. Web sitelerinde hedef kitle ve içerik analizlerini yaparak, site içeriklerinin oluşturulmasını sağlıyoruz. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalar internet platformlarında kendilerine daha kolay yer bulabiliyor ve sektörlerindeki etkinliklerini artırabiliyor.

Yine web siteleri üzerinden pazarlama oranlarını artırıyor ve firma karlılık oranının artmasına katkı sunuyoruz. Daha geniş kitlelere erişim sağlandığı için ürün markalaşması daha kolay olmaktadır.