Kurumsal Web Siteleri eSa tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanır. İhtiyaçlarınız tespit ediltikten sonra kurumsal web sitesi yapımı başlar.

İnternet teknolojisinin gelişmesinden sonra firmalar web sitelerini kullanmaya başlamıştır. Web sitesi kullanan firmalar kurumsal web sitesi için tercihte bulunmakta ve sektörde kendilerini daha iyi tanıtabilmektedir. Kurumsal web siteleri tasarımları yaparak, her sektördeki firmalara hizmet veriyoruz. Hazırlamış olduğumuz web sitelerinin, firmaların kurumsal kimliklerine uyumlu olmasını ve firmayı kurumsal olarak temsil etmesini sağlıyoruz. Tasarımlarımızı planlarken her zaman hedef kitleye göre çalışmalarımızı yapıyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı

Web tasarım hizmetlerimizi, kişisel web siteleri ve kurumsal siteleri olarak ayrı ayrı sunuyoruz. Tüm talepleri karşılayacak bilgi ve donamıma sahibiz ve tüm çalışmalarımızı en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Firmaların, hedef müşteri kitlesine ulaşması, web sitelerinin istenilen sayıda ziyaretçi çekmesini sağlayacak SEO türü çalışmaları yaparak, web sitelerinin daha etkin olmasını sağlıyoruz. Web tasarımında, rakip firma analizlerini doğru yapmaya çalışarak, firmanın sektöründe bir adım önde olmasını hedefliyoruz.

kurumsal web siteleri üretiyoruzKurumsal web siteleri, firmaların, İnternet’teki görünen yüzleridir. Bunun için site sayfalarında yer alacak olan bölümlerin doğru belirlenmesi ve sayfalarda doğru bilgilerin yer alması önemlidir.

Kurumsal web sitesi içeriğinde olabilecek sayfalar şunlardır;

  • Kurumsal içerik sayfaları (hakkımızda, misyon, vizyon, tarihçe),
  • Şirketler / grup şirketleri (faaliyet alanları, grup şirketleri),
  • Satış Ağı/bayiler, (yetkili satış noktaları, bayi haritası, iletişim formları vb.),
  • Ürün / hizmetler,
  • İletişim (adres, telefon numarası, harita vb.),
  • Tüm kurumsal tasarımlarımızda bu bölümleri oluşturuyor ve firmaya göre düzenliyoruz.

Site Hazırlama

Web sitesi hazırlama işlemleri belirli aşamalardan oluşur ve bu aşamaları hatasız tamamlamak önemlidir. Web tasarımları zorlu bir süreçtir ve her işlem süreci deneyim ve bilgi istemektedir. İyi bir kurumsal web sitesi hazırlayabilmek için web tasarımı, programlama, ara yüz kodlama ve veri giriş işlemlerine ihtiyaç duyulacaktır. Bu işlem aşamalarında deneyimi olmayanlar kaliteli bir tasarım yapamayacaktır.

Kurumsal SEO

Firmamız, hazırlamış olduğu tüm siteleri ve diğerlerini SEO uyumlu olarak hazırlamaktadır. Firmalardan gelen taleplere göre web siteleri üzerinde SEO çalışmaları yapıyor ve kodlama hatalarını düzeltiyoruz. SEO hizmetlerimiz firmalara büyük avantajlar sağlamaktadır. Firmalar, web siteleri üzerinden ürün pazarlaması yaptıkları için arama motorlarında sitelerinin daha çok görülmesini isterler. Yapmış olduğumuz SEO çalışmaları ile web sitesi URL düzenlemesi, anahtar kelime belirleme gibi yöntemlerle, arama motorları tarafından daha kolay bulunmasını ve üst sıralarda gösterilmesini sağlıyoruz. Bu firmanın sitesinin daha fazla ziyaretçi trafiği çekmesine ve hedef kitleye ulaşmasına yardımcı olmaktadır.