eSa Web Tasarım Hakkında

Dijital Dünya'daki ağır yükü, sizin yerinize biz taşıyoruz.

İnternet aleminin gün geçtikçe büyümesi/güncellenmesi artık takip edilemez bir hale gelmektedir. Potansiyelini arttırmak isteyen firmalar dijital Dünya’daki büyümeye yetişmekte artık zorlanır hale geldiler. eSa Web Tasarım tamda bu amaçla kurularak sizi dijital Dünya’da görünür hale getirmek istiyor.

2007 senesinde online pazarlama siteleriyle İnternet dünyasına merhaba diyerek SEO ve web sitesi kavramlarını benimsedik. Sürekli WordPress CMS yazılımıyla çalışarak bu başarımızı sürdürdük. Türkiye’de rekabeti çok yüksek doğal ürünler piyasasında senelerce öncü olduk. SEO ve mobil uyumlu 1000’den fazla web sitesi yaparak arama motorlarının, müşterilerin ve markalaşmanın keyfini sürdük.

Yaklaşık 3 senedir bağımsızlığımızı ilan ederek web tasarım firmamızı kurduk. Şimdi ise sizlere web sitesi, SEO danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, video çekimi ve tasarım hizmetleri vererek tecrübelerimizi işinizle birleştiriyoruz. Amacımız sizi marka haline getirmek ve müşteri düzeyinizi maksimuma çıkarmak.

  • Firmanızın sanal Dünya'daki ihtiyaçlarını belirliyoruz.
  • İhtiyaçlarınızı uygulamak için planlıyor ve strateji geliştiriyoruz.
  • Planlı bir şekilde çalışıp hedefimize en kısa yoldan ulaşıyoruz.
#
13

Seneyi Aşkın Tecrübe

Vizyonumuz

Tecrübe dolu geçmişimiz ve miras edindiğimiz sabır, güvenilirlik, devamlılık ve saygıyla: Başta Ankara olmak üzere, tüm Türkiye’de bulunan firmalara sürekli güncellenen bilgimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Dünya’daki en değerli birimin zaman olduğunu biliyoruz. Sizi meşgul etmeden işinizi en iyi şekilde İnternet aleminde tanıtacağız. Amacımız belirli sektörlerde öncü firmalar oluşturmak ve en iyi şekilde lanse etmektir.

Stratejimiz

Devamlı çalışarak ve deneyerek hatalarımızdan ders çıkartıyoruz. Zamanı en iyi şekilde kullanarak hem kendimizi güncelliyor, hemde kaliteden ödün vermiyoruz.